O nas

Biuro Tłumaczeń Lingo działa na rynku tłumaczeń od 2005 roku. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło  nam stworzyć ofertę dostosowaną do oczekiwań i potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Nasz zespół to wysoko wykwalifikowani i doświadczeni tłumacze, wykonujący tłumaczenia pisemne, ustne, przysięgłe i zwykłe dla firm oraz osób prywatnych.

Indywidualne podejście do klienta, precyzja, staranność, terminowość i elastyczność – to wartości, które mają dla nas największe znaczenie. Priorytetem jest satysfakcja klienta i pewność, że tłumaczenia przez nas wykonane są najwyższej jakości. Staramy się realizować zlecenia w możliwie najkrótszych terminach, jednocześnie nie obniżając jakości tłumaczenia.

Gwarantujemy bezpieczeństwo tłumaczonych dla Państwa plików i danych osobowych. Zasada bezwzględnej poufności obowiązuje wszystkich współpracujących z nami tłumaczy. Na życzenie klientów podpisujemy odrębne klauzule zachowania poufności. Gwarantujemy całkowite bezpieczeństwo powierzonych nam dokumentów. Tłumaczenia są archiwizowane w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich.
Menu Strony